Profesionálové na správném místě

Dominantní oblast našeho působení tvoří agenda týkající se trestního, obchodního, rodinného a správního práva. Odborný kolektiv naší advokátní kanceláře však s ohledem na specializaci jednotlivých advokátů poskytuje klientům právní služby ve všech oblastech práva. Jedná se tedy o zavedenou advokátní kancelář, která se však stále dynamicky rozvíjí. Její členové nabízejí profesionální právní služby, zastupování fyzických a právnických osob před soudními, správními a jinými orgány. Garantujeme profesionální a individuální přístup ke každému klientovi, spolehlivost, diskrétnost, kreativitu, rychlost a efektivnost. S ohledem na odborné zkušenosti a vysokou úroveň znalostí nabízíme právní služby splňující přísná měřítka za současného zachování cenové dostupnosti právních služeb pro každého klienta.

V rámci poskytování právních služeb spolupracujeme s mnoha prověřenými odborníky v České republice i zahraničí (exekutorské úřady, daňoví a účetní poradci, patentoví zástupci, realitní makléři, dražebníci, notáři, arbitři, mediátoři, znalci, překladatelé a tlumočníci). Portfolio našich kontaktů a externích spolupracovníků nabízí při poskytování právních služeb skutečně mimořádně flexibilní možnosti a kreativní řešení téměř jakéhokoliv problému.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám zde, prosím, stručný popis, čeho se Váš případ týká a Vaše kontaktní údaje, my se Vám následně ozveme telefonicky nebo e-mailem za účelem sjednání schůzky přímo s advokátem specializujícím se na danou oblast práva.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s uchováním mé mailové adresy pro emailingovou databázi provozovatele těchto stránek