Správní právo

Správní právo rovněž zahrnuje mnoho odvětví, v nichž Vám tým našich odborníků může být k dispozici. Právní poradenství a zastupování poskytujeme klientům v přestupkovém, stavebním, živnostenském, daňovém či jiném řízení, podávání žalob proti rozhodnutím správních orgánů, poskytujeme ochranu proti jejich nečinnosti a nezákonným zásahům, jakož i nezákonnému úřednímu postupu.

V oblasti daňové problematiky naše kancelář dlouhodobě spolupracuje s renomovanými daňovými poradci, kteří Vám v této oblasti mohou poskytnout cenné a zejména praktické rady nabyté mnohaletými zkušenostmi v oboru. Právní zastoupení poskytujeme před správními soudy všech stupňů, včetně Nejvyššího správního soudu. Také pro Vás zpracujeme a podáme ve správním řízení veškeré opravné prostředky – odvolání, rozklad, kasační stížnost i žádost na obnovu řízení.

Naše kancelář má bohaté zkušenosti také se zastupováním obcí, kdy jsme připraveni poskytnout Vám komplexní právní poradenství v oblasti místní samosprávy a regionálního rozvoje.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám zde, prosím, stručný popis, čeho se Váš případ týká a Vaše kontaktní údaje, my se Vám následně ozveme telefonicky nebo e-mailem za účelem sjednání schůzky přímo s advokátem specializujícím se na danou oblast práva.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s uchováním mé mailové adresy pro emailingovou databázi provozovatele těchto stránek